XXVII Walny Zjazd Polskiego Związku Kamieniarstwa odbędzie się w Cedzynie pod Kielcami w dniach 03-05.czerwca 2022 roku. W piątek odbędą się obrady PZK i panel prelekcji branżowych. Na wieczór zaplanowano uroczystą kolację. W sobotę uczestnicy pojadą na całodniową wycieczkę autokarową. Dzień zakończy kolacja grillowa. Wyjazd gości zaplanowano na niedzielę po śniadaniu. 

Na miejsce zjazdu wybrany został Hotel**** Uroczysko, pięknie położony nad Zalewem Cedzyna obiekt z basenem i strefą SPA. Opłata za udział w Zjeździe wynosi 480 zł dla członka PZK (osoby spoza Związku muszą zapłacić 550 zł). W tej cenie zawiera się pełne wyżywienie, wynajem sali konferencyjnej, przejazd autokarem w czasie sobotniej wycieczki, zwiedzanie z przewodnikiem itp. Opłaty należy dokonać na konto PZK z dopiskiem „opłata za udział w XXVII Zjeździe”.  Można wybrać opcję krótszego pobytu. Wynegocjowane ceny noclegów za pokój jednoosobowy i dwuosobowy ze śniadaniem wynoszą odpowiednio 260 i 300 zł/noc. Noclegi każdy rezerwuje i opłaca we własnym zakresie. Aby uzyskać odpowiednie ceny należy zgłosić, że rezerwacja dotyczy zjazdu Polskiego Związku Kamieniarstwa. Jeżeli  miejsca zostaną wyczerpane, hotel będzie PRÓBOWAŁ wskazać noclegi w innych ośrodkach w okolicy Cedzyny. Zalecamy aby nie zwlekać z decyzją o rezerwacji. Niezbędne informacje znajdują się na załączonej poniżej karcie zgłoszeniowej.

Aby zostać uczestnikiem zjazdu należy dokonać stosownej opłaty i odesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrnania - karta zgłoszeniowa

Program Zjazdu

Nasz fanpage
PZK na Facebook

Wszystkie aktualności, komunikaty oraz ciekawostki z życia branży możesz śledzić przez nasz fanpage.

Najbliższe wydarzenie
7-9.06.2024

XXIX Walny Zjazd PZK

Miejsce spotkania
Bronisławów

Zapytaj eksperta

Nasze grono ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów lub odpowiedzieć na dręczące Cię pytania.

Kamień Naturalny - certyfikat autentyczności produktów.

Symbol gwarancji jakości wyrobu z kamienia