Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Związku do udziału w XXIV Walnym Zjeździe ZPBK. Tym razem spotykamy się w Krynicy Zdrój w dniach od 08-10. listopada 2019. Zarząd postanowił zwołać zjazd - zamiast tradycyjnego jesiennego kongresu - ponieważ kancelaria radców prawnych zakończyła pracę nad nowym statutem. Kolejnym krokiem w procedurze jego uchwalenia jest zwołanie zjazdu i poddanie projektu pod głosowanie. Oprócz spraw formalnych spotkanie obfitować będzie również w inne atrakcje. Szczególnie polecamy merytoryczny panel prelekcji przygotowany przez partnerów zjazdu czyli firmy Mekanika i Consil. W sobotę firma Mekanika zaprasza do swojej siedziby w Gorlicach do zwiedzania centrum pokazowego maszyn kamieniarskich. Po wizycie w Gorlicach uczestnicy pojadą na wycieczkę do stadniny koni huculskich w Regietowie.

Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia uczestnikom Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji, ul. Pułaskiego 71/1 w Krynicy Zdrój. Pokoje rezerwuje i opłaca każdy indywidualnie. Prosimy o jak najwcześniejsze dokonywanie rezerwacji ponieważ liczba pokojów jest ograniczona. Dane kontaktowe hotelu znajdują się w załączonej do maila karcie zgłoszeniowej. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu do 11.11.2019 i zamówienia wyżywienia na niedzielę i poniedziałek. O szczegóły należy pytać podczas rezerwacji.

Osoby zainteresowane udziałem w Zjeździe proszone są o wypełnienie i odesłanie karty zgłoszeniowej do 27.10.2019 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koszt udziału w Zjedzie nie zmienia się kolejny rok i wynosi 390 zł.

Do zobaczenia w Krynicy Zdrój!

Do pobrania - karta zgłoszeniowa

Nasz fanpage
PZK na Facebook

Wszystkie aktualności, komunikaty oraz ciekawostki z życia branży możesz śledzić przez nasz fanpage.

Najbliższe wydarzenie
7-9.06.2024

XXIX Walny Zjazd PZK

Miejsce spotkania
Bronisławów

Zapytaj eksperta

Nasze grono ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów lub odpowiedzieć na dręczące Cię pytania.

Kamień Naturalny - certyfikat autentyczności produktów.

Symbol gwarancji jakości wyrobu z kamienia